Dla Firm

Firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane oferuje szeroki zakres usług dedykowanych przedsiębiorcom. Dzięki naszej bogatej wiedzy i długoletniemu doświadczeniu można skorzystać z wiedzy rzeczoznawcy budowlanego oraz wykonać fachową i rzetelną ekspertyzę budowlaną dla każdego rodzaju budynku przemysłowego lub jego części.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Proponujemy także współpracę klientom biznesowym. Posiadamy szerokie spektrum usług dla osób prowadzących działalność gospodarczą każdego rodzaju. Zapraszamy nie tylko właścicieli firm, ale i inwestorów. Nasza kadra specjalistów z zakresu rzeczoznawstwa i ekspertyz budowlanych posiada wiedzę merytoryczną, jak również udokumentowane i potwierdzone latami praktyki zawodowej doświadczenie, niezbędne do sprawnej realizacji powierzonych nam zadań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane wykonuje zlecone zadania w sposób rzetelny, fachowy, obiektywny i terminowy. Ponadto cechuje nas duże zaangażowanie w realizację prac, jak również skuteczne działanie pod presją czasu. Często podejmujemy się zadań z ekspresowymi terminami realizacji. Każdy zatrudniony u nas ekspert jest fachowcem z wysokimi kwalifikacjami zawodowymi.

Realizowane przez MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane usługi – także dla klientów biznesowych – zamykają się kompletną ofertą, zawierającą szczegółową dokumentację z niezbędnymi i fachowo przygotowanymi materiałami z oględzin miejsca. Sporządzamy też inwentaryzacje, jak również podsumowania dokumentacji projektowych.

Wszystkie wykonane ekspertyzy budowlane dla firm zawierają stosowne wnioski, które można wykorzystać przed organami państwowymi, samorządowymi czy sądami. Sporządzamy także opinie techniczne dla budynków przemysłowych, jak również przedsądowe ekspertyzy budowlane w zakresie każdego rodzaju budownictwa przemysłowego. Dzięki temu można wykorzystać zrealizowaną dokumentację, jako dowód w postępowaniu sądowym czy w toku sporu pomiędzy poszczególnymi stronami. Ponadto – bazując na wykonanych przez naszego rzeczoznawcę budowlanego biegłego sądowego opiniach technicznych i ekspertyzach przedsądowych – można ubiegać się o odszkodowania względem wadliwej realizacji projektów czy niezgodnego z dokumentacją wykonania prac budowlanych na każdym etapie tego procesu.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Przygotowanie kompleksowej ekspertyzy budowlanej dla firm bazuje na kilku podstawowych kwestiach, do których zalicza się przeprowadzenie badań stanu podłoża gruntowego obiektu, jak również wykonanie niezbędnych obliczeń względem stanów granicznych nośności konstrukcyjnej budynku, pomiary stopnia zawilgocenia, a także sporządzenie ekspertyzy przemieszczeń elementów konstrukcji. Ponadto, w przypadku każdego typu budynków przemysłowych – nasi eksperci dokonują pomiaru ugięć, jak również kluczowych parametrów wytrzymałościowych oraz użytkowych, w zależności od problemu i jego złożoności.

Firma MPEXPERTBUD specjalizuje się w również w fachowej i szybkiej realizacji ekspertyz technicznych. Prowadzone przez naszą firmę ekspertyzy można zamawiać przez 365 dni w roku; dokładamy wszelkich starań, by były one wykonywane z należytym staraniem i z uwzględnieniem wszystkich aspektów podlegających temu procesowi. Jest to doskonale przygotowany materiał bazowy, który może być wykorzystywany w różnym celu.

Każde powierzone nam zadanie w zakresie ekspertyz budowlanych czy opinii technicznych wykonujemy z należytą starannością i zgodnie z posiadaną przez nas szeroką wiedzą, popartą długoletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu można mieć pewność, że usługa wykonana jest na najwyższym poziomie, zgodnie z polskim prawem oraz obowiązującymi standardami.

Zapraszamy klientów biznesowych do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.

Zapraszamy klientów biznesowych do skorzystania z naszych profesjonalnych usług