Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Białystok

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

Zapytaj o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Budowa domu czy obiektu, konstrukcja budowlana lub użyte materiały do budowy oraz wiele innych obszarów w zakresie budownictwa, mogą wymagać profesjonalnej konsultacji lub porady. Jeśli poszukujecie Państwo zaufanego i wykwalifikowanego rzeczoznawcy budowlanego na terenie Białegostoku i okolic, to zapraszamy do kontaktu z MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane.

W zakresie naszych usług wykonujemy m.in.:

 • pełne analizy stanu technicznego obiektu (bądź wybranych jego elementów);
 • inwentaryzacje istniejących w budynku uszkodzeń;
 • dokumentacje i oceny zjawisk, procesów zachodzących w czasie budowy lub użytkowania obiektu;
 • badania laboratoryjne oraz badania polowe (łac. in-situ) poszczególnych materiałów bądź elementów;
 • listę zaleceń dotyczących napraw stwierdzonych wad i uszkodzeń (pęknięć, rys, zawilgocenia).

Wykonywane przez nas ekspertyzy budowlane zawierają zestaw szczegółowo opracowanych niezbędnych danych, które przygotowujemy na podstawie wskazanych wcześniej celów oraz zakresu prac. W efekcie przedstawiamy wnioski oraz konieczne do wdrożenia zalecenia.

W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane pracują eksperci którzy:

 • posiadają wymagane i niezbędne uprawnienia w zakresie rzeczoznawstwa budowlanego, w tym upoważnienia do opracowywania ekspertyz budowlanych na potrzeby postępowań sądowych oraz administracyjnych;
 • dysponują szeroką wiedzą praktyczną;
 • mają bogate doświadczenie zawodowe.

W naszym zespole działają rzeczoznawcy budowlani o specjalnościach:

 • konstrukcyjno-budowlanych;
 • mostowych, drogowych, kolejowych;
 • instalacyjnych;
 • telekomunikacyjnych;
 • bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Wykonujemy usługi zarówno na zlecenia indywidualnych inwestorów, a także przedsiębiorstw oraz podmiotów publicznych. Zlecenia dotyczą wszelkich typów obiektów: budynków mieszkalnych (jednorodzinnych, wielorodzinnych), domków letniskowych, budynków przemysłowych, jak i budynków specjalnych.

Ekspertyzy budowlane Białystok – fachowa wiedza i doświadczenie

W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane stawiamy na jakość oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Proponujemy Państwu rzetelne i fachowe ekspertyzy budowlane obiektów oraz inwestycji zlokalizowanych na terenie Białegostoku i okolic. Dojeżdżamy także do zleceń usytuowanych na trudnych terenach.

Każde zlecenie wykonania fachowej ekspertyzy budowlanej, inwentaryzacji obiektu lub przeglądu okresowego budynku traktujemy indywidualnie i kompleksowo, bez względu na wartość inwestycji której dotyczy.

Jeśli szukacie Państwo fachowego oraz godnego zaufania rzeczoznawcy budowlanego w Białymstoku lub okolicach, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam również: