Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Białystok

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Budowa domu czy obiektu, konstrukcja budowlana lub użyte materiały do budowy oraz wiele innych obszarów w zakresie budownictwa, mogą wymagać profesjonalnej konsultacji lub porady. Jeśli poszukujecie Państwo zaufanego i wykwalifikowanego rzeczoznawcy budowlanego na terenie Białegostoku i okolic, to zapraszamy do kontaktu z MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane.

W zakresie naszych usług wykonujemy m.in.:

 • pełne analizy stanu technicznego obiektu (bądź wybranych jego elementów);
 • inwentaryzacje istniejących w budynku uszkodzeń;
 • dokumentacje i oceny zjawisk, procesów zachodzących w czasie budowy lub użytkowania obiektu;
 • badania laboratoryjne oraz badania polowe (łac. in-situ) poszczególnych materiałów bądź elementów;
 • listę zaleceń dotyczących napraw stwierdzonych wad i uszkodzeń (pęknięć, rys, zawilgocenia).

Wykonywane przez nas ekspertyzy budowlane zawierają zestaw szczegółowo opracowanych niezbędnych danych, które przygotowujemy na podstawie wskazanych wcześniej celów oraz zakresu prac. W efekcie przedstawiamy wnioski oraz konieczne do wdrożenia zalecenia.

W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane pracują eksperci którzy:

 • posiadają wymagane i niezbędne uprawnienia w zakresie rzeczoznawstwa budowlanego, w tym upoważnienia do opracowywania ekspertyz budowlanych na potrzeby postępowań sądowych oraz administracyjnych;
 • dysponują szeroką wiedzą praktyczną;
 • mają bogate doświadczenie zawodowe.

W naszym zespole działają rzeczoznawcy budowlani o specjalnościach:

 • konstrukcyjno-budowlanych;
 • mostowych, drogowych, kolejowych;
 • instalacyjnych;
 • telekomunikacyjnych;
 • bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Wykonujemy usługi zarówno na zlecenia indywidualnych inwestorów, a także przedsiębiorstw oraz podmiotów publicznych. Zlecenia dotyczą wszelkich typów obiektów: budynków mieszkalnych (jednorodzinnych, wielorodzinnych), domków letniskowych, budynków przemysłowych, jak i budynków specjalnych.

Ekspertyzy budowlane Białystok – fachowa wiedza i doświadczenie

W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane stawiamy na jakość oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

Proponujemy Państwu rzetelne i fachowe ekspertyzy budowlane obiektów oraz inwestycji zlokalizowanych na terenie Białegostoku i okolic. Dojeżdżamy także do zleceń usytuowanych na trudnych terenach.

Każde zlecenie wykonania fachowej ekspertyzy budowlanej, inwentaryzacji obiektu lub przeglądu okresowego budynku traktujemy indywidualnie i kompleksowo, bez względu na wartość inwestycji której dotyczy.

Jeśli szukacie Państwo fachowego oraz godnego zaufania rzeczoznawcy budowlanego w Białymstoku lub okolicach, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: