Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Kielce

Ekspertyzy budowlane to nasza specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jesteśmy do Państwa dyspozycji! Dla nas konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Firma MPEXPERTBUD wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, MPEXPERTBUD poszerza terytorialny zakres działania, świadcząc swoje usługi teraz również w Kielcach.

Sporządzamy ekspertyzy budowlane, inwentaryzacje budynków oraz przeglądy budynków i opinie techniczne. Współpracujemy z firmami budowlanymi, działamy także zarówno na zlecenie sądów, jak i klientów indywidualnych. Tak szeroki zakres usług jest możliwy dzięki posiadaniu wykształconej kadry o szerokim doświadczeniu zawodowym.

Pracownicy MPEXPERTBUD w Kielcach mogą poszczycić się wykształceniem zdobytym zarówno na najlepszych polskich, jak i zagranicznych uczelniach. Dodatkowo ich doświadczenie zawodowe pozwala na jeszcze lepsze i dokładniejsze wypełnianie obowiązków rzeczoznawcy budowlanego. Nasi specjaliści posiadają specjalności: konstrukcyjno-budowlaną, mostową, drogową, instalacyjną, kolejową, telekomunikacyjną oraz przeciwpożarową. Ponadto eksperci z naszej firmy posiadają uprawnienia do wystawiania ekspertyz budowlanych na zlecenie sądów.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:

 • analizy zjawisk zachodzących w budynku oraz jego strukturze podczas jego budowy i użytkowania
 • szczegółowe analizy procesu budowy obiektu
 • dokładną analizę stanu technicznego części lub całości obiektu
 • przeprowadzanie inwentaryzacji budynku, w czasie której szczegółowo oceniany jest jego stan techniczny; inwentaryzacji podlegają także uszkodzenia powstałe w dowolnym momencie budowy obiektu lub jego użytkowania
 • kontrolę zmian zachodzących w strukturze budynku, będących skutkiem jego użytkowania, przeprowadzonych remontów czy przeróbek budowlanych
 • wykonywanie na zlecenie klientów szczegółowych ekspertyz budowlanych, które zawierają nie tylko analizę problemu, ale również wnioski i zalecenia mające na celu doprowadzenie obiektu do stanu niezagrażającego użytkowaniu
 • realizację profesjonalnych badań laboratoryjnych i in situ materiałów oraz elementów konstrukcyjnych w obiekcie, przeprowadzane w certyfikowanym laboratorium

Nasze usługi oferujemy zarówno właścicielom, jak i mieszkańcom budynków. W ofercie MPEXPERTBUD w Kielcach znajduje się możliwość wykonania ekspertyzy, inwentaryzacji i przeglądu takich obiektów, jak:

 • budynki mieszkalne
 • budynki przemysłowe
 • budynki specjalne
 • domki jednorodzinne
 • domki letniskowe
 • budynki wielorodzinne
 • budynki wysokie
 • budynki publiczne

W naszej codziennej pracy kierujemy się nadrzędną wartością, jaką jest bezpieczeństwo. Najważniejsze jest dla nas rzetelne sporządzanie ekspertyz oraz opinii. Skrupulatnie wykonujemy wszystkie pomiary, badania i oględziny. Służymy również pomocą oraz doradztwem w zakresie likwidacji nieprawidłowości i doprowadzenia budynku do stanu zdatnego do użytku. Nasi eksperci instruują, jak najefektywniej przeprowadzić prace w budynkach. Pozwala to nie tylko na zachowanie bezpieczeństwa, ale także na zaoszczędzenie pieniędzy, które mogłyby zostać wydane na nieefektywne ulepszenia.

Przeprowadzamy również badania laboratoryjne – w najlepszych w kraju certyfikowanych laboratoriach, co gwarantuje wysoką dokładność otrzymanych wyników.

Wszystkie usługi wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. W zależności od typu budynku, rodzaju prac czy potrzebnych badań dobieramy zakres sporządzanej ekspertyzy. Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: