Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Kielce

Ekspertyzy budowlane to nasza specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jesteśmy do Państwa dyspozycji! Dla nas konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Firma MPEXPERTBUD wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

Zapytaj o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, MPEXPERTBUD poszerza terytorialny zakres działania, świadcząc swoje usługi teraz również w Kielcach.

Sporządzamy ekspertyzy budowlane, inwentaryzacje budynków oraz przeglądy budynków i opinie techniczne. Współpracujemy z firmami budowlanymi, działamy także zarówno na zlecenie sądów, jak i klientów indywidualnych. Tak szeroki zakres usług jest możliwy dzięki posiadaniu wykształconej kadry o szerokim doświadczeniu zawodowym.

Pracownicy MPEXPERTBUD w Kielcach mogą poszczycić się wykształceniem zdobytym zarówno na najlepszych polskich, jak i zagranicznych uczelniach. Dodatkowo ich doświadczenie zawodowe pozwala na jeszcze lepsze i dokładniejsze wypełnianie obowiązków rzeczoznawcy budowlanego. Nasi specjaliści posiadają specjalności: konstrukcyjno-budowlaną, mostową, drogową, instalacyjną, kolejową, telekomunikacyjną oraz przeciwpożarową. Ponadto eksperci z naszej firmy posiadają uprawnienia do wystawiania ekspertyz budowlanych na zlecenie sądów.

Szeroki zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:

 • analizy zjawisk zachodzących w budynku oraz jego strukturze podczas jego budowy i użytkowania
 • szczegółowe analizy procesu budowy obiektu
 • dokładną analizę stanu technicznego części lub całości obiektu
 • przeprowadzanie inwentaryzacji budynku, w czasie której szczegółowo oceniany jest jego stan techniczny; inwentaryzacji podlegają także uszkodzenia powstałe w dowolnym momencie budowy obiektu lub jego użytkowania
 • kontrolę zmian zachodzących w strukturze budynku, będących skutkiem jego użytkowania, przeprowadzonych remontów czy przeróbek budowlanych
 • wykonywanie na zlecenie klientów szczegółowych ekspertyz budowlanych, które zawierają nie tylko analizę problemu, ale również wnioski i zalecenia mające na celu doprowadzenie obiektu do stanu niezagrażającego użytkowaniu
 • realizację profesjonalnych badań laboratoryjnych i in situ materiałów oraz elementów konstrukcyjnych w obiekcie, przeprowadzane w certyfikowanym laboratorium

Nasze usługi oferujemy zarówno właścicielom, jak i mieszkańcom budynków. W ofercie MPEXPERTBUD w Kielcach znajduje się możliwość wykonania ekspertyzy, inwentaryzacji i przeglądu takich obiektów, jak:

 • budynki mieszkalne
 • budynki przemysłowe
 • budynki specjalne
 • domki jednorodzinne
 • domki letniskowe
 • budynki wielorodzinne
 • budynki wysokie
 • budynki publiczne

W naszej codziennej pracy kierujemy się nadrzędną wartością, jaką jest bezpieczeństwo. Najważniejsze jest dla nas rzetelne sporządzanie ekspertyz oraz opinii. Skrupulatnie wykonujemy wszystkie pomiary, badania i oględziny. Służymy również pomocą oraz doradztwem w zakresie likwidacji nieprawidłowości i doprowadzenia budynku do stanu zdatnego do użytku. Nasi eksperci instruują, jak najefektywniej przeprowadzić prace w budynkach. Pozwala to nie tylko na zachowanie bezpieczeństwa, ale także na zaoszczędzenie pieniędzy, które mogłyby zostać wydane na nieefektywne ulepszenia.

Przeprowadzamy również badania laboratoryjne – w najlepszych w kraju certyfikowanych laboratoriach, co gwarantuje wysoką dokładność otrzymanych wyników.

Wszystkie usługi wykonujemy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. W zależności od typu budynku, rodzaju prac czy potrzebnych badań dobieramy zakres sporządzanej ekspertyzy. Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam również: