Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Kraków

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Kraków jest jednym z głównych miast, w których firma MPEXPERTBUD świadczy swoje usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego. W ich skład wchodzą:

 • profesjonalna analiza stanu technicznego obiektu, w całości bądź części
 • kontrola zmian zachodzących w strukturze budynku podczas jego użytkowania lub w skutek remontów czy też przeróbek budowlanych
 • szczegółowa inwentaryzacja stanu technicznego obiektów
 • badania laboratoryjne materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych, przeprowadzane w certyfikowanym laboratorium
 • szczegółowe i fachowe ekspertyzy budowlane, realizowane na zlecenie

Nasza firma gwarantuje pełen profesjonalizm świadczonych usług. Co więcej, nasz rzeczoznawca budowlany to najwyższej klasy ekspert, posiadający szeroką, niezbędną wiedzę w tym zakresie, jak również stosowne wykształcenie oraz duże doświadczenie zawodowe. Ponadto nasze opracowania są wykonywane przez osobę posiadającą   uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego wpisanego do Centralnego Rejestru Rzeczoznawców Budowlanych. Daje to Państwu pewność wykonania usług na najwyższym poziomie.

Każdemu klientowi korzystającemu z naszych umiejętności zapewniamy indywidualne podejście do powierzonej nam sprawy. Wraz z klientem drobiazgowo omawiamy zakres wykonywanych prac, uwzględniając przy tym wszelkie wymagania oraz charakterystykę budynku, aby jak najpełniej wywiązać się ze zleconego nam zadania.

Rzeczoznawcy budowlani opiniujący dla MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane wykonują fachowe oględziny i wizje lokalne budynków, a następnie wyczerpująco dzielą się informacjami i danymi oraz formułują rzetelne wnioski i zalecenia. Teraz także w Krakowie.

Do zakresu usług świadczonych przez naszą firmę wchodzi również sporządzanie dokumentacji, takiej jak:

 • ekspertyzy budowlane
 • oceny stanu technicznego budynków
 • opinie przedsądowe

Firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest również gwarantem Państwa bezpieczeństwa. Wartość tę stawiamy na pierwszym miejscu. Wykonywane przez nas ekspertyzy budowlane są zawsze rzetelne, dokładne i drobiazgowe. Dbamy aby wnioski i zalecenia były sformułowane wnikliwe,szczegółowo i czytelnie dla klienta. Ponadto dzięki oględzinom placu budowy oraz badaniom laboratoryjnym materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych, zyskują Państwo pewność, że sprawdzany przez nas budynek będzie solidny i bezpieczny.

W skład naszej kadry wchodzą profesjonalni rzeczoznawcy budowlani o specjalnościach:

 • konstrukcyjno-budowlanej
 • mostowej
 • drogowej
 • instalacyjnej
 • kolejowej
 • telekomunikacyjnej
 • przeciwpożarowej

Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Sumiennie, rzeczowo i na bazie obowiązujących przepisów prawa, skonsultujemy i zajmiemy się Państwa sprawą. Jesteśmy dyspozycyjni i mobilni, a świadczone przez nas usługi są teraz dostępne także w Krakowie – wystarczy się z nami skontaktować. Dojedziemy w każde wskazane przez Państwa miejsce w Polsce. Polecamy się.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: