Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Olsztyn

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jeśli szukają Państwo doświadczonego, wykwalifikowanego rzeczoznawcy budowlanego, którego zadaniem będzie przygotowanie ekspertyzy na temat stanu technicznego zakupionej na terenie Olsztyna lub okolic nieruchomości, to doskonale trafiliście.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest firmą świadczącą tego typu usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu z nami. Podpowiemy, czy obiekt, który planują Państwo nabyć jest trafioną inwestycją.

Nasze usługi proponujemy mieszkańcom Olsztyna i okolic. Oferta MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane obejmuje:

 • ocenę stanu budynku, którą wykonujemy na podstawie oględzin i dostępnej dokumentacji projektowej,
 • ocenę stanu nieruchomości na podstawie badań i wyliczeń wytrzymałości jej fundamentów, ścian, stropów i innych elementów konstrukcji, elewacji oraz dachu,
 • zewidencjonowanie stwierdzonych w budynku uszkodzeń,
 • dokumentację i ocenę zjawisk, zdarzeń i procesów zachodzących podczas realizacji lub użytkowania obiektu,
 • badanie in-situ (polowe) oraz badanie laboratoryjne wszystkich materiałów bądź elementów danej nieruchomości,
 • sporządzenie listy zaleceń, które dotyczą ewentualnych napraw, wzmocnień, osuszeń czy ociepleń obiektu,
 • przygotowanie listy propozycji dotyczących sposobu wykonania napraw.

Wykonywane przez specjalistów z MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane czynności wynikają z wcześniejszych ustaleń dotyczących bezpośrednio celu i zakresu prac. Co najważniejsze, każda z wydawanych przez nas opinii zawiera wskazówki dotyczące kolejnych kroków, jakie należy podjąć w celu naprawy zdiagnozowanych w budynku uszkodzeń i wad.

Fachowość i rzetelność ekspertów zatrudnionych w MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to bez wątpienia najważniejsze z powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług. Dysponujemy uprawnieniami, które upoważniają nas między innymi do wykonywania ekspertyz budowlanych na potrzeby postępowań sądowych oraz administracyjnych. Nasi rzeczoznawcy budowlani to odpowiednio wykwalifikowana kadra o specjalnościach:

 • konstrukcyjno-budowlanych;
 • mostowych, drogowych, kolejowych;
 • instalacyjnych;
 • telekomunikacyjnych;
 • bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Specjalistów z MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane wyróżnia ogromna wiedza i bogate doświadczenie w wykonywaniu obowiązków rzeczoznawcy budowlanego.

Wykonujemy ekspertyzy i opinie techniczne budynków różniących się gabarytami, stanem technicznym oraz przeznaczeniem. Opiniujemy zarówno budynki mieszkalne, jak i budynki specjalne.

Każde zlecenie wykonania ekspertyzy budowlanej, inwentaryzacji obiektu lub przeglądu okresowego budynku traktujemy indywidualnie. Nie boimy się wyzwań. Z przyjemnością podejmiemy się najtrudniejszych zleceń. W celu ich realizacji korzystamy ze światowej jakości sprzętu. Bezpieczeństwo naszych klientów ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego powierzone nam zadania traktujemy rzetelnie i fachowo.

Jeśli jesteś z Olsztyna lub okolic i potrzebujesz wsparcia doświadczonego rzeczoznawcy budowlanego, który wykona dla Ciebie ekspertyzy budowlane obiektów, zadzwoń. Nie czekaj dłużej!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: