Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Opole

Jeśli poszukują Państwo rzetelnej, profesjonalnej i miarodajnej ekspertyzy budowlanej, to nasz zespół specjalistów pozostaje do Państwa pełnej dyspozycji. To, co wyróżnia firmę MP EXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane na tle konkurencji, to przede wszystkim ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do klienta.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie i przepisach traktujących o tematyce budowlanej.

Zespół naszych fachowców, to osoby starannie wyselekcjonowane, które posiadają bogaty dorobek zawodowy oraz niezbędne kwalifikacje. Nasi specjaliści działają na podstawie zdobytych uprawnień rzeczoznawcy budowlanego, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Ponadto, to fachowcy, których codzienna praca opiera się na skrupulatnym gromadzeniu materiałów, dokładnych oględzinach danego miejsca, jak również krytycznej analizie zebranego materiału. Osoby z naszego zespołu pracują efektywnie, wydajnie i przygotowują wszelkie ekspertyzy budowlane w uprzednio ustalonym terminie.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Wykonujemy ekspertyzy budowlane w Opolu. Od lat specjalizujemy się w tym zakresie niezależnie od rodzaju obiektu, stopnia skomplikowania danej analizy czy jej pracochłonności. Działamy tylko na zasadzie posiadanych uprawnień i kwalifikacji, dlatego też ekspertyzy budowlane MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane są powszechnie uznawane i stanowią podstawę do wszczęcia odpowiednich procedur i działań.

Szerokie spektrum działania – MPEXPERTBUD w Opolu i okolicach

Na Państwa zlecenie wykonamy szczegółową ekspertyzę techniczną, która będzie uwzględniała wszystkie aspekty związane między innymi z analizą stanu technicznego danego budynku czy wybranych jego elementów, jak również zjawisk, które zachodzą w trakcie jego budowy lub użytkowania. Przeprowadzamy również fachową inwentaryzację stanu technicznego budynku oraz obiektów z nim współistniejących.

Ponadto w zakresie usług realizowanych w Opolu i okolicach znajdują się: badania laboratoryjne lub in-situ związane z poszczególnymi elementami lub materiałami związanymi z danym budynkiem oraz prezentacja wniosków związanych z przeprowadzeniem oględzin. Naszą rolą jest także zaproponowanie zmian, które mają na celu poprawę stanu technicznego danego obiektu.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane – jesteśmy grupą specjalistów, którzy potrafią szczegółowo ocenić obiekt, jak również sformułować transparentne i zrozumiałe dla klienta wnioski dotyczące poprawy i zabezpieczenia jego stanu technicznego.

Podczas realizacji zleceń korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszej aparatury pomiarowej, która posiada wszelkie certyfikaty, atesty oraz w 100% spełnia wymagania normowe.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to firma działająca na wielu obszarach. W gronie naszych specjalistów są fachowcy z zakresu wykonywania ekspertyz: drogowych, kolejowych, mostowych, instalacyjnych, telekomunikacyjnych, przeciwpożarowych oraz konstrukcyjno-budowlanych. Pozwala to na dogłębną analizę każdego problemu oraz wydanie rzetelnej ekspertyzy. Doświadczenie naszych fachowców ukształtowało się pod wpływem wielu lat czynnej praktyki zawodowej, która jest udokumentowana i potwierdzona. Zatrudniamy osoby, których opinie są niezależne i nie związane z żadnymi sugestiami osób postronnych.

Zaletą usług firmy MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane na terenie Opola jest także  szybkość podejmowanych działań. U nas żaden klient nie czeka w kolejce. Pracujemy  dynamicznie, w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Taka polityka firmy gwarantuje, że każdy klient posiada pełną kontrolę nad tym, jaki zakres prac został już przez nas zrealizowany. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami. Jesteśmy mobilni, działamy na terenie całego Opola, jak i jego okolic.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to doskonały wybór, jeśli potrzebują Państwo wykonać profesjonalną ekspertyzę budowlaną. Zapraszamy klientów z Opola i okolic. Gwarantujemy, że będą Państwo usatysfakcjonowani poziomem i jakością naszych usług!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: