Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Poznań

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Poznań to jedno z miast, na których szczególnie skupiamy naszą uwagę. Nasze usługi to między innymi:

  • szczegółowa analiza stanu technicznego całego obiektu lub jego wybranych części;
  • analiza zjawisk zachodzących w trakcie procesu budowy lub użytkowania obiektu;
  • dokładna inwentaryzacja stanu technicznego i istniejących uszkodzeń;
  • badania całych obiektów, jak i ich elementów oraz materiałów budowlanych w certyfikowanym laboratorium.

Zakres opracowania zależy od wielu czynników, jednak w mojej firmie mogą Państwo liczyć na szczegółową opinię techniczną, zawierającą wszelkie niezbędne obliczenia i wytyczne, a także jasno, klarownie i jednoznacznie sformułowane wnioski oraz zalecenia.

Opracowując ekspertyzy budowlane współpracuję z doświadczonymi specjalistami posiadającymi uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego w różnych specjalnościach. Zapewniam kompleksowe doradztwo niezależnie od typu obiektu czy charakteru opracowania.

W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego opracowane ekspertyzy są zawsze dokładne – wszelkie wątpliwości często rozwiewamy w gronie doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów. W celu zagwarantowania niezawodności i wysokiej jakości wsparcia, do badań wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia odpowiadające najnowszym wymaganiom normowym.

Kiedy liczy się bezpieczeństwo, spokojny sen i całkowita pewność, niezbędny jest doświadczony rzeczoznawca budowlany z odpowiednimi kwalifikacjami. Dlatego pomożemy w zakresie wszelkich specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, p.poż., drogowej, mostowej, kolejowej, telekomunikacyjnej i instalacyjnej.

Jeżeli szukają Państwo rzeczoznawcy budowlanego, który wykona dla Państwa rzetelną ekspertyzę na terenie Poznania lub Wielkopolski, zapraszam do kontaktu. Od wielu lat współpracuję zarówno z osobami prywatnymi, jak i lokalnymi firmami budowlanymi, a także dużymi przedsiębiorstwami.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: