Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Poznań

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

Zapytaj o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Poznań to jedno z miast, na których szczególnie skupiamy naszą uwagę. Nasze usługi to między innymi:

  • szczegółowa analiza stanu technicznego całego obiektu lub jego wybranych części;
  • analiza zjawisk zachodzących w trakcie procesu budowy lub użytkowania obiektu;
  • dokładna inwentaryzacja stanu technicznego i istniejących uszkodzeń;
  • badania całych obiektów, jak i ich elementów oraz materiałów budowlanych w certyfikowanym laboratorium.

Zakres opracowania zależy od wielu czynników, jednak w mojej firmie mogą Państwo liczyć na szczegółową opinię techniczną, zawierającą wszelkie niezbędne obliczenia i wytyczne, a także jasno, klarownie i jednoznacznie sformułowane wnioski oraz zalecenia.

Opracowując ekspertyzy budowlane współpracuję z doświadczonymi specjalistami posiadającymi uprawnienia rzeczoznawcy budowlanego w różnych specjalnościach. Zapewniam kompleksowe doradztwo niezależnie od typu obiektu czy charakteru opracowania.

W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego opracowane ekspertyzy są zawsze dokładne – wszelkie wątpliwości często rozwiewamy w gronie doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów. W celu zagwarantowania niezawodności i wysokiej jakości wsparcia, do badań wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia odpowiadające najnowszym wymaganiom normowym.

Kiedy liczy się bezpieczeństwo, spokojny sen i całkowita pewność, niezbędny jest doświadczony rzeczoznawca budowlany z odpowiednimi kwalifikacjami. Dlatego pomożemy w zakresie wszelkich specjalności: konstrukcyjno-budowlanej, p.poż., drogowej, mostowej, kolejowej, telekomunikacyjnej i instalacyjnej.

Jeżeli szukają Państwo rzeczoznawcy budowlanego, który wykona dla Państwa rzetelną ekspertyzę na terenie Poznania lub Wielkopolski, zapraszam do kontaktu. Od wielu lat współpracuję zarówno z osobami prywatnymi, jak i lokalnymi firmami budowlanymi, a także dużymi przedsiębiorstwami.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam również: