Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Wrocław

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wrocław jest miastem, w którym mogą Państwo liczyć na fachową pomoc i doradztwo specjalistów z firmy rzeczoznawczej MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie:

 • sporządzania ekspertyz budowlanych oraz opinii przedsądowych na zlecenie klienta
 • fachowej analizy stanu technicznego budynku lub jego wybranych elementów konstrukcyjnych
 • inwentaryzacji budynku oraz  inwentaryzacji uszkodzeń powstałych na skutek użytkowania budynku lub czynników zewnatrznych
 • badań laboratoryjnych elementów budynku, materiałów budowlanych i elementów konstrukcyjnych
 • badań termowizyjnych budynków
 • badań sprawności wentylacji
 • analizy procesu budowy

Firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane, w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług współpracuje wyłącznie z wysokiej klasy fachowcami – rzeczoznawcami budowlanymi, którzy wykonują profesjonalne i szczegółowe ekspertyzy budowlane. Nasi specjaliści realizują też wizje lokalne i oględziny, z których wyciągają wnioski oraz formułują szczegółowe zalecenia co do dalszego postępowania w danej sprawie. Opiniujemy na terenie Wrocławia i okolic.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane, to dla Państwa gwarancja indywidualnego podejścia do klienta – indywidualnego oraz instytucjonalnego. Każde zlecenie poprzedzone jest zapoznaniem się z wymaganiami i preferencjami klienta. To na ich podstawie, wspólnie z klientem, określamy zakres wykonywanych prac w ramach sporządzonej ekspertyzy budowlanej.

Pracujemy zgodnie z zasadą, iż dla nas najważniejsze jest Państwa bezpieczeństwo. Dlatego też dbamy o to, aby wszelkie ekspertyzy budowlane były wykonywane dokładnie, szczegółowo i skrupulatnie.

Ponadto nasi rzeczoznawcy budowlani wykonują badania laboratoryjne wykorzystanych do budowy materiałów budowlanych oraz wszelkich elementów konstrukcyjnych. Sumiennie i drobiazgowo przeprowadzona ekspertyza budowlana pozwala – w trakcie użytkowania budynku – czuć się w nim pewnie i bezpiecznie.

Świadczymy usługi zarówno dla firm budowlanych, jak i osób prywatnych. Zapewniamy Państwu wykonanie ekspertyz budowlanych w budynkach różnego typu; wśród nich znajdują się:

 • budynki mieszkalne
 • budynki przemysłowe
 • budynki specjalne
 • domki jednorodzinne
 • domki letniskowe
 • budynki wielorodzinne
 • budynki wysokie
 • budynki publiczne

Zachęcamy do zapoznania się z listą usług świadczonych przez naszą firmę. Gwarantujemy rzetelność, sumienność i terminowość w realizacji powierzonych nam zadań. Pracujemy na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy mobilni i do Państwa pełnej dyspozycji. Dojedziemy także w tak zwany “trudny teren”!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: