Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Zielona Góra

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Budowa domu bądź innego budynku, postawienie każdej budowlanej konstrukcji, dokonanie wyboru odpowiednich materiałów, jak też szereg innych obszarów, które znajdują się w zakresie budownictwa, nierzadko wymagają zasięgnięcia porady lub skonsultowania z profesjonalistą.

Jeżeli szukacie godnego zaufania oraz wykwalifikowanego rzeczoznawcy budowlanego na obszarze Zielonej Góry oraz okolic, firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane zaprasza do kontaktu.

Oferujemy szeroki zakres usług, wśród których znajdują się między innymi :

 • przeprowadzanie pełnych analiz stanu technicznego obiektu (lub jego wybranych elementów)
 • przeprowadzanie inwentaryzacji wszelkich istniejących w obiekcie uszkodzeń
 • sporządzanie dokumentacji oraz ocena zjawisk i procesów występujących podczas budowy lub w czasie użytkowania obiektu
 • przeprowadzanie badań laboratoryjnych oraz badań polowych in-situ, obejmujących poszczególne materiały lub ich elementy
 • sporządzanie listy zaleceń dotyczących napraw wszelkich stwierdzonych wad oraz uszkodzeń, jak pęknięcia, rysy czy zawilgocenia

Ekspertyzy budowlane, które wykonują specjaliści z firmy MPEXPERTBUD zawierają zestaw skrupulatnie opracowanych, a także precyzyjnych danych, które zostaną przygotowane na podstawie uprzednio wskazanych celów i zakresu prac. Rezultat tego procesu będą stanowić przedstawione przez nas wnioski, jak również konieczne do wprowadzenia zalecenia.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to firma godna zaufania, która zatrudnia wysokiej klasy ekspertów. Nasi specjaliści:

 • dysponują wymaganymi i niezbędnymi uprawnieniami w zakresie rzeczoznawstwa budowlanego, jak również posiadają upoważnienia do opracowywania ekspertyz budowlanych na potrzeby postępowań sądowych i administracyjnych
 • dysponują bogatym doświadczeniem zawodowym, a także szeroką wiedzą praktyczną

Dzięki współpracy w firmą MPEXPERTBUD można skorzystać z usług rzeczoznawców budowlanych o specjalnościach:

 • konstrukcyjno-budowlanych
 • mostowych, drogowych i kolejowych
 • instalacyjnych
 • telekomunikacyjnych
 • bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Oferta naszych usług jest skierowana do indywidualnych inwestorów, świadczymy je także na zlecenie przedsiębiorstw i podmiotów publicznych. Zakres realizowanych przez naszą firmę zleceń obejmuje wszystkie rodzaje obiektów, zatem dotyczy budynków mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych), jak też domków letniskowych, budynków przemysłowych oraz budynków specjalnych.

Ekspertyzy budowlane Zielona Góra to doskonałe połączenie fachowej wiedzy oraz doświadczenia

W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane najważniejsze kryterium stanowi jakość oraz indywidualne podejście, uwzględniające potrzeby każdego klienta.

Przeprowadzamy rzetelne i fachowe ekspertyzy budowlane obiektów oraz inwestycji, jakie są zlokalizowane na terenie Zielonej Góry i okolic. Nawet jeżeli dany obiekt znajduje się na trudno dostępnych terenach przedstawiciele naszej firmy bez problemu dojadą na miejsce.

Do każdego realizowanego przez nas zlecenia dotyczącego wykonania fachowej ekspertyzy budowlanej, a także inwentaryzacji obiektu czy przeglądu okresowego budynku podchodzimy indywidualnie i traktujemy je kompleksowo, bez względu na wartość inwestycji.

Jeśli szukacie  fachowego oraz godnego zaufania rzeczoznawcy budowlanego w Zielonej Górze lub w okolicach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź przez formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: