Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Warszawa

Potrzebujesz rzetelnej ekspertyzy budowlanej? Postaw na zespół doświadczonych rzeczoznawców budowlanych z MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane. Posiadamy uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, dzięki którym otrzymasz niepodważalną i jednoznaczną opinię lub szczegółową ekspertyzę techniczną w zakresie budownictwa.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Warszawski oddział naszej firmy specjalizuje się świadczeniu usług z szerokiego zakresu eksperckich usług budowlanych. Wśród nich proponujemy wykonanie:

 • profesjonalnej inwentaryzacji budynku, oceny jego stanu technicznego, oraz inwentaryzacji powstałych w obiekcie uszkodzeń;
 • analizy stanu technicznego całego obiektu lub wybranych elementów konstrukcyjnych;
 • szczegółowej analizy procesu budowy budynku, oraz wnikliwej oceny zjawisk zachodzących w budynku podczas jego użytkowania;
 • profesjonalnych badań laboratoryjnych lub in-situ materiałów i elementów konstrukcyjnych wbudowanych w obiekt,
 • ekspertyzy budowlanej zawierającej szczegółową analizę problemu, oraz wnioski i zalecenia mające na celu doprowadzenie obiektu do stanu niezagrażającego użytkownikom lub użytkowaniu.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia. Szczegółowo określamy zakres ekspertyzy, który dostosowujemy zarówno do wymagań klienta, jak i charakterystyki obiektu. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo dostęp do specjalistycznej, fachowej i unikalnej wiedzy naszych rzeczoznawców budowlanych, którzy chętnie dzielą się niezbędnymi informacjami i danymi z wizji lokalnych oraz przygotowują jasne zalecenia i wnioski. W ten sposób uzyskują Państwo w pełni profesjonalne narzędzie pozwalające na tworzenie bezpiecznych konstrukcji budowlanych.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane zrzesza wyłącznie ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz uprawnieniami rzeczoznawców budowlanych. Dzięki przestrzeganiu wysokich standardów w zakresie ekspertyz budowlanych oferujemy rzetelne opinie zapewniające dokładność i fachowość zrealizowanej analizy.

Korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że ekspertyzy budowlane przeprowadzane są w sposób fachowy – kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo, dzięki czemu otrzymują Państwo pewność w zakresie prawidłowości wykonanych na budowie czynności i procedur. Naszym atutem są także profesjonalne badania laboratoryjne, które umożliwiają potwierdzenie wykorzystania na wskazanej budowie materiałów wymagających spełnienia określonych norm.

W naszych szeregach znajdują się eksperci z różnych dziedzin budownictwa. Dlatego też możemy zaoferować kompleksowe ekspertyzy budowlane bez względu na rodzaj obiektu. Wśród zrzeszonych w MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane rzeczoznawców znajdują się profesjonaliści z zakresu specjalności:

 • konstrukcyjno-budowlanej,
 • drogowej,
 • mostowej,
 • kolejowej,
 • instalacyjnej,
 • telekomunikacyjnej,
 • przeciwpożarowej.

Naszymi klientami są zarówno firmy budowlane, jak i osoby prywatne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem rzetelnych ekspertyz budowlanych. Usługi prowadzimy na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Zachęcamy do kontaktu!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: