Rzeczoznawca Budowlany Cennik

MPEXPERTBUD Rzeczoznawca Budowlany i Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz Od lat działamy zgodnie z ideą pomocy. Kluczem do naszego sukcesu jest przygotowanie ekspertyz budowlanych w trosce o dobro klientów, ich pracowników i rodzin.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wybór profesjonalnej ekspertyzy budowlanej to inwestycja w bezpieczną przyszłość

Odpowiedź na pytanie, ile kosztuje ekspertyza budowlana, w gruncie rzeczy zależy od oczekiwań wobec rzeczoznawców budowlanych. Wybór usług rzeczoznawcy budowlanego MPEXPERTBUD to nie tylko zabezpieczenie swoich dóbr materialnych, ale także roszczeń różnych podmiotów. W razie konfliktu rozstrzyganego w sądzie ekspertyza jest bronią w dochodzeniu sprawiedliwości. Współpraca z nami jest prawdziwie opłacalną inwestycją – dzięki niej można zyskać.

Wycena ekspertyzy budowlanej. Rzetelny proces, który zabezpieczy twoje interesy

Opieka nad klientem w MPEXPERTBUD Rzeczoznawca Budowlany i Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz rozpoczyna się od pierwszego telefonu, a kończy dopiero po wygranej sprawie w sądzie lub po podpisaniu ugody u notariusza lub prawnika. Koszt ekspertyzy budowlanej ma dla nas sens tylko wtedy, gdy zainwestowane środki prowadzą do realnych korzyści dla klienta.

Nie pobieramy opłat ani nie obsługujemy klientów, gdy ocenimy, że skutek opracowania ekspertyzy budowlanej będzie niekorzystny dla klienta!

Podstawowe motto działalności MPEXPERTBUD Rzeczoznawca Budowlany: “Najważniejszy jest człowiek i jego problem, a nie stan konta w banku!”

Wyznajemy zasadę, że każda wydana złotówka musi mieć odzwierciedlenie w efektach pracy.

Przed przyjęciem zamówienia na ekspertyzę budowlaną analizujemy problem klienta i określamy możliwe czynniki ryzyka. Jeśli zidentyfikujemy ewentualne zagrożenia, Klient otrzymuje o nich informacje jeszcze przed podjęciem współpracy.

Każdy problem analizujemy wstępnie bez żadnych kosztów. Dopiero po takiej ocenie dowiesz się, ile kosztuje ekspertyza techniczna budynku!

Rzetelne podejście do każdego klienta i pełen profesjonalizm – to cechy wyróżniające MPEXPERTBUD na rynku. Wszystkie opracowania rzeczoznawcy budowlanego wyceniane są indywidualnie i zależą od wielu czynników, między innymi od:

  • wielkości i skomplikowania obiektu budowlanego,
  • dostępności i jakości dokumentacji budowlanej,
  • trudności dostępu do badanych miejsc czy elementów budowlanych,
  • terminu wykonania ekspertyzy,
  • niezbędnych badań, obliczeń i analiz,
  • zakresu zamówionej ekspertyzy budowlanej.

Wykonanie mniej skomplikowanej ekspertyzy budowlanej może zająć kilkanaście godzin pracy. Realizujemy również opracowania, dla których nakład pracy liczony jest w kilkudziesięciu lub nawet kilkuset godzinach.

W historii MPEXPERTBUD nad pewnym skomplikowanym zleceniem dla centrum handlowego spędziliśmy łącznie blisko 2560 godzin pracy!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz uzyskać więcej informacji? Potrzebujesz szybkiej analizy problemu? Wizja lokalna nawet do 24 godzin!

RZECZOZNAWCA BUDOWLANY – CENNIK RYNKOWY

Przedstawiamy ceny dla klientów prywatnych i biznesowych, podane wartości mają charakter wyłącznie poglądowy.
Konsultacja telefoniczna oraz analiza opłacalności wykonania ekspertyzy technicznej budynku jest darmowa!

od 2 500 zł + 23% VAT dzień roboczy rzeczoznawcy budowlanego
od 5 000 zł + 23% VAT prosta ekspertyza budowlana wykonana przez rzeczoznawcę budowlanego, biegłego sądowego
od 7 500 zł + 23% VAT
do 25 000 zł netto + 23% VAT
złożona ekspertyza budowlana wykonana przez rzeczoznawcę budowlanego, biegłego sądowego
nawet 250 000 zł + 23% VAT bardzo złożona, trudna ekspertyza budowlana wykonana przez zespół rzeczoznawców budowlanych, biegłych sądowych

Podane ceny nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Każdy przypadek jest wyceniany indywidualnie w oparciu o szczegółową analizę i opłacalność inwestycji dla klienta!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz uzyskać więcej informacji? Potrzebujesz szybkiej analizy problemu? Wizja lokalna nawet do 24 godzin!

RZECZOZNAWCA BUDOWLANY – CENNIK* DLA SĄDÓW, POLICJI I PROKURATURY

W MPEXPERTBUD Rzeczoznawca Budowlany i Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz pracują biegli sądowi rzeczoznawcy budowlani wspomagający swoją wiedzą instytucje wymiaru sprawiedliwości i organizacje pożytku publicznego.

Wykwalifikowany biegły sądowy rzeczoznawca budowlany pracuje w MPEXPERTBUD według zryczałtowanej stawki wynagrodzenia, określonej każdorazowo po zapoznaniu się z aktami sprawy. Zryczałtowana stawka wynagrodzenia określa wszystkie koszty, jakie może ponieść biegły sądowy rzeczoznawca budowlany. W ich skład wchodzą: dojazdy, badania, diety i noclegi zespołu biegłych sądowych.

W pojedynczych przypadkach podejmujemy się wykonania opinii sądowych rozliczanych na podstawie karty pracy biegłego lub zespołu biegłych.

Cennik usług biegłego sądowego rzeczoznawcy budowlanego dla sądów, policji i prokuratur:

50 zł netto za godzinę mgr inż. bez uprawnień budowlanych, pomocnik, robotnik do wykonywania odkrywek
75 zł netto za godzinę mgr inż. z uprawnieniami budowlanymi, biegły sądowy
100 zł netto za godzinę dr inż. z uprawnieniami budowlanymi, biegły sądowy
150 zł netto za godzinę dr hab. inż. z uprawnieniami budowlanymi, biegły sądowy
300 zł netto za godzinę prof. dr hab. inż. z uprawnieniami budowlanymi, biegły sądowy

*Zwrot kosztów dojazdów i podróży rzeczoznawcy budowlanego i biegłego sądowego jest zgodny z ustawową stawką kilometrówki.

Zaufali nam również: