MPEXPERTBUD Ekspertyzy budowlane Paweł Matusz
Zadzwoń lub napisz!

Wizja lokalna możliwa nawet w 24 h! Zapytaj nas o szczegóły

mail: biuro.rzeczoznawca.budowlany@gmail.com

tel.: +48 603 203 577

godziny pracy: od poniedziałku do piątku 9:00–17:00

Dział bieżących zamówień:

tel.: +48 578 203 577

Usługi świadczymy na terenie całej Polski  m.in. w miastach:
Warszawa, KrakówPoznańŁódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Lublin, BiałystokOlsztyn, Gorzów Wlkp., Zielona Góra, Kielce, Rzeszów, Opole, Katowice.

Dojeżdżamy do wszystkich województw, miast i wsi. Również w trudnym terenie.

mpexpertbud mapa 2

Adres główny: ul. Zielona Dolina 5, 96-500 Sochaczew

Oddział terenowy: ul. Majora Zenona 51A, 08-200 Łosice

Dane rejestrowe: MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz

ul. Majora Zenona 51A, 08-200 Łosice

NIP: 496-022-19-37, REGON: 146958359

  NINIEJSZY FORMULARZ SŁUŻY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ O CENĘ USŁUGI. JEŚLI CHCESZ ZAMÓWIĆ USŁUGĘ ZGODNIE Z USTALENIAMI TELEFONICZNYMI PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZAMÓWIENIA

  Gdzie byliśmy?

  mpexpertbud gdzie bylismy

  MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

  Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

  Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

  Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

  MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ