Ekspertyzy budowlane – szybko i fachowo!

Szanowni Państwo, firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane zajmuje się profesjonalnym opiniowaniem  w zakresie stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych, tworząc rzetelne ekspertyzy budowlane. Jesteśmy specjalistami, dbającymi o dobro naszych Klientów, świadczymy wysokiej jakości usługi oparte o rzetelne ekspertyzy budowlane. Na każdym etapie inwestycji dbamy o Twoje finanse! Wykonujemy bezstronne opracowania dotyczące stanu technicznego opiniowanych obiektów. Z nami nie stracisz! Pomożemy Ci odzyskać wydane pieniądze, a także powstrzymamy przed wydaniem zbyt dużych sum. Pomożemy Ci podjąć decyzję, bo znamy rynek i wiemy, kiedy Wykonawca zawyża stawki. Skorzystaj z naszej wiedzy już dziś!

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Kompleksowa obsługa Klientów, z wykorzystaniem wiedzy i wieloletniego doświadczenia ekspertów wielu specjalności – jest naszym atutem.

Rzetelnie i skrupulatnie:

  • analizujemy stan techniczny całego obiektu bądź jego części
  • analizujemy zjawiska zachodzące podczas procesu budowlanego bądź w czasie użytkowania budynku
  • przeprowadzamy dokładną inwentaryzację powstałych uszkodzeń
  • badamy części obiektów oraz materiały służące ich budowie
  • przedstawiamy wariantowe propozycje naprawcze

W zakresie ekspertyz budowlanych otrzymacie Państwo wsparcie specjalisty na rynku, który – zgodnie z uchwałą Nr 1/08 z dnia 15 stycznia 2008r. podjętą przez Prezydium Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, posiada wszelkie niezbędne uprawnienia Rzeczoznawcy Budowlanego, co upoważnia do tworzenia ekspertyz na potrzeby postępowań administracyjnych i sądowych. Wykonaliśmy już kilka tysięcy ekspertyz dla Sądów, Prokuratur i Policji!

Tworzone opracowania zawierają wszelkie niezbędne, szczegółowe dane, starannie usystematyzowane i przygotowane są na podstawie wcześniej wskazanego celu i zakresu pracy. Przedstawiamy wnioski i konieczne do zastosowania zalecenia.

Świadczone przez MPEXPERTBUD usługi poparte są specjalistyczną wiedzą techniczną. Opinie zawierają opcjonalne propozycje dotyczące usunięć powstałych wad czy innych uszkodzeń analizowanych budynków i obiektów.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to partner godny Państwa zaufania.

EKSPERTYZY BUDOWLANE MPEXPERTBUD W LICZBACH:

Liczba wykonanych ekspertyz budowlanych: 2 435 szt.

Liczba wydrukowanych stron ekspertyz budowlanych: 199 560 szt.

Liczba kilometrów pokonanych przez rzeczoznawców budowlanych: 820 000 km

Inwestycje MPEXPERTBUD w sprzęt badawczy: 360 000,00 zł

Średni koszt robót naprawczych z ekspertyzy budowlanej: 79 552,35 zł

Średnia cena inwestycji w ekspertyzę budowlaną: 4 546,20 zł

Suma kosztów napraw wyliczonych w ekspertyzach: 193 709 972,25 zł

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz uzyskać więcej informacji? Potrzebujesz szybkiej opinii lub opracowania? Wizja lokalna nawet do 24 godzin!

Głównym celem działalności MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz jest dbanie o bezpieczeństwo, zdrowie i życie oraz o sprawiedliwe rozliczenia w budownictwie. Zależy nam, aby każdy z naszych klientów, także klientów konkurencji, miał szansę na życie w bezpiecznym obiekcie budowlanym i mógł skutecznie dochodzić swoich praw przed sądem.

Jeśli nie masz pewności, czy zamówione przez Ciebie u konkurencji opracowanie zostało wykonane prawidłowo, możemy zweryfikować jego jakość za 50 zł netto.

Klientom korzystającym z tej możliwości gwarantujemy rabat 5% na zamówienie profesjonalnej ekspertyzy budowlanej w MPEXPERTBUD.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane. Paweł Matusz ponosi pełną odpowiedzialność za działania własne i pracowników.

Najważniejsze dla nas są: wiedza, doświadczenie i odpowiedzialność. Każde nasze działanie jest gwarantowane i zabezpieczone naszą rzetelnością, jakością usług i odpowiedzialnością zawodową.

Posiadamy ubezpieczenie OC od ewentualnych szkód spowodowanych niestarannością lub jakością naszych ekspertyz. Firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz ma oddzielne ubezpieczenie OC działalności na kwotę miliona złotych.

Zaufali nam również: