Ekspertyzy budowlane – szybko i fachowo!

Szanowni Państwo, firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane zajmuje się profesjonalnym opiniowaniem  w zakresie stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych, tworząc rzetelne ekspertyzy budowlane. Jesteśmy specjalistami, dbającymi o dobro naszych Klientów, świadczymy wysokiej jakości usługi oparte o rzetelne ekspertyzy budowlane. Na każdym etapie inwestycji dbamy o Twoje finanse! Wykonujemy bezstronne opracowania dotyczące stanu technicznego opiniowanych obiektów. Z nami nie stracisz! Pomożemy Ci odzyskać wydane pieniądze, a także powstrzymamy przed wydaniem zbyt dużych sum. Pomożemy Ci podjąć decyzję, bo znamy rynek i wiemy, kiedy Wykonawca zawyża stawki. Skorzystaj z naszej wiedzy już dziś!

Kompleksowa obsługa Klientów, z wykorzystaniem wiedzy i wieloletniego doświadczenia ekspertów wielu specjalności – jest naszym atutem.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz uzyskać więcej informacji? Potrzebujesz szybkiej opinii lub opracowania? Wizja lokalna nawet do 24 godzin!

Rzetelnie i skrupulatnie:

  • analizujemy stan techniczny całego obiektu bądź jego części
  • analizujemy zjawiska zachodzące podczas procesu budowlanego bądź w czasie użytkowania budynku
  • przeprowadzamy dokładną inwentaryzację powstałych uszkodzeń
  • badamy części obiektów oraz materiały służące ich budowie
  • przedstawiamy wariantowe propozycje naprawcze

W zakresie ekspertyz budowlanych otrzymacie Państwo wsparcie specjalisty na rynku, który – zgodnie z uchwałą Nr 1/08 z dnia 15 stycznia 2008r. podjętą przez Prezydium Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, posiada wszelkie niezbędne uprawnienia Rzeczoznawcy Budowlanego, co upoważnia do tworzenia ekspertyz na potrzeby postępowań administracyjnych i sądowych. Wykonaliśmy już kilka tysięcy ekspertyz dla Sądów, Prokuratur i Policji!

Tworzone opracowania zawierają wszelkie niezbędne, szczegółowe dane, starannie usystematyzowane i przygotowane są na podstawie wcześniej wskazanego celu i zakresu pracy. Przedstawiamy wnioski i konieczne do zastosowania zalecenia.

Świadczone przez MPEXPERTBUD usługi poparte są specjalistyczną wiedzą techniczną. Opinie zawierają opcjonalne propozycje dotyczące usunięć powstałych wad czy innych uszkodzeń analizowanych budynków i obiektów.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to partner godny Państwa zaufania.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, chcesz uzyskać więcej informacji? Potrzebujesz szybkiej opinii lub opracowania? Wizja lokalna nawet do 24 godzin!

Zaufali nam również: