Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Gdańsk

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Gdańsk dołączył do miast, w których mogą Państwo liczyć na wysokiej jakości usługi świadczone przez firmę MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane. Profesjonalnie podchodzimy do zagadnienia ekspertyz budowlanych i z najwyższą starannością wykonujemy:

  • inwentaryzację stanu technicznego budynków
  • szczegółowe ekspertyzy budowlane
  • poremontową kontrolę zmian struktury budynku
  • ogólną analizę stanu technicznego budynku

Ponadto specjaliści z firmy MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane świadczą usługi na najwyższym poziomie z zakresu specjalistycznych badań laboratoryjnych wykonywanych na zlecenie naszych klientów. Zakres świadczonych usług obejmuje:

  • badania termowizyjne budynków
  • badania laboratoryjne wykorzystywanych materiałów budowlanych
  • badania wilgoci
  • badania wentylacji i jej sprawności
  • badania natężenia dźwięku, wykonywane zarówno w budynkach jak i poza nimi

Powierzenie pracy firmie MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest zawsze gwarancją dobrze, rzetelnie i uczciwie wykonanego zadania. Nasza kadra to specjaliści najwyższej klasy, z dyplomami prestiżowych uczelni oraz z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Połączenie fachowej wiedzy i ogromnego doświadczenia pozwala naszym pracownikom wykonywać pracę na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo jest dla nas wartością nadrzędną. Wiemy też, że zlecając nam ekspertyzy budowlane oddają Państwo bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych w nasze ręce. Nie chcemy zawieść naszych klientów i w dbałości o ich zadowolenie oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa, wszystkie zlecone nam prace wykonujemy z należytą skrupulatnością.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest całkowicie indywidualne podejście do klienta. Nie ma dwóch takich samych zleceń, dlatego z każdym klientem szczegółowo omawiamy zakres przeprowadzanych prac, aby miał on całkowitą pewność i gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Ponadto po zakończonej ekspertyzie sporządzamy dokument, w którym umieszczone zostają wszelkie wnioski i zalecenia pokontrolne. Pozwala to właścicielowi budynku na spokojne i skrupulatne zaplanowanie ewentualnych robót mających na celu poprawę stanu technicznego nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi ekspertami także w Gdańsku. Fachowa kadra zajmie się wszelkimi wątpliwościami, podpowie jaki rodzaj badania najlepiej przeprowadzić, by zagwarantować sobie spokojny sen w nocy. A wszystko to zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, szybko i bez zwłoki. Zapraszamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: