Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Gdańsk

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

Zapytaj o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Gdańsk dołączył do miast, w których mogą Państwo liczyć na wysokiej jakości usługi świadczone przez firmę MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane. Profesjonalnie podchodzimy do zagadnienia ekspertyz budowlanych i z najwyższą starannością wykonujemy:

  • inwentaryzację stanu technicznego budynków
  • szczegółowe ekspertyzy budowlane
  • poremontową kontrolę zmian struktury budynku
  • ogólną analizę stanu technicznego budynku

Ponadto specjaliści z firmy MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane świadczą usługi na najwyższym poziomie z zakresu specjalistycznych badań laboratoryjnych wykonywanych na zlecenie naszych klientów. Zakres świadczonych usług obejmuje:

  • badania termowizyjne budynków
  • badania laboratoryjne wykorzystywanych materiałów budowlanych
  • badania wilgoci
  • badania wentylacji i jej sprawności
  • badania natężenia dźwięku, wykonywane zarówno w budynkach jak i poza nimi

Powierzenie pracy firmie MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest zawsze gwarancją dobrze, rzetelnie i uczciwie wykonanego zadania. Nasza kadra to specjaliści najwyższej klasy, z dyplomami prestiżowych uczelni oraz z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Połączenie fachowej wiedzy i ogromnego doświadczenia pozwala naszym pracownikom wykonywać pracę na najwyższym poziomie.

Bezpieczeństwo jest dla nas wartością nadrzędną. Wiemy też, że zlecając nam ekspertyzy budowlane oddają Państwo bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych w nasze ręce. Nie chcemy zawieść naszych klientów i w dbałości o ich zadowolenie oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa, wszystkie zlecone nam prace wykonujemy z należytą skrupulatnością.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest całkowicie indywidualne podejście do klienta. Nie ma dwóch takich samych zleceń, dlatego z każdym klientem szczegółowo omawiamy zakres przeprowadzanych prac, aby miał on całkowitą pewność i gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Ponadto po zakończonej ekspertyzie sporządzamy dokument, w którym umieszczone zostają wszelkie wnioski i zalecenia pokontrolne. Pozwala to właścicielowi budynku na spokojne i skrupulatne zaplanowanie ewentualnych robót mających na celu poprawę stanu technicznego nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi ekspertami także w Gdańsku. Fachowa kadra zajmie się wszelkimi wątpliwościami, podpowie jaki rodzaj badania najlepiej przeprowadzić, by zagwarantować sobie spokojny sen w nocy. A wszystko to zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, szybko i bez zwłoki. Zapraszamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam również: