Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Katowice

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wybudowanie obiektu budowlanego, tj. domu, magazynu czy innego budynku, jak również dobór odpowiednich do tego celu materiałów oraz inne aspekty, mieszczące się w zakresie budownictwa, niejednokrotnie powodują konieczność skorzystania z profesjonalnej konsultacji czy uzyskania porady specjalisty. Poszukując wysoko wykwalifikowanego, a także zaufanego rzeczoznawcy budowlanego, świadczącego usługi na terenie Katowic oraz w okolicy tej aglomeracji, warto poznać ofertę firmy MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane.

Proponujemy Państwu szeroki zakres usług, w jakim między innymi znajduje się:

 • wykonanie pełnej analizy stanu technicznego obiektu lub jego wybranych elementów
 • przeprowadzenie inwentaryzacji uszkodzeń, jakie mogą znajdować się w budynku
 • sporządzenie dokumentacji oraz dokonanie oceny zjawisk oraz procesów, jakie mają miejsce podczas budowy lub powstają w trakcie użytkowania budynku
 • wykonanie badań laboratoryjnych i badań polowych, a zatem badań in-situ poszczególnych materiałów lub elementów
 • sporządzenie szczegółowej listy zaleceń, jakie obejmują pełen zakres napraw zdiagnozowanych wad oraz istniejących uszkodzeń, między innymi pęknięć, rys oraz zawilgocenia

Wszystkie ekspertyzy budowlane, jakie wykonuje MPEXPERTBUD obejmują również zbiór dokładnie opracowanych i szczegółowych danych, które zostają przygotowane ściśle według wytycznych i planowanego zakresu prac. Takie podejście pozwala nam przedstawić zalecenia, jakie są niezbędne do wdrożenia.

Ekspertyzy budowlane wykonują zatrudnieni w naszej firmie specjaliści; są to eksperci, którzy dysponują:

 • wymaganymi oraz koniecznymi uprawnieniami, dotyczącymi rzeczoznawstwa budowlanego, posiadają również upoważnienia do opracowywania ekspertyz budowlanych, jakie są wydawane na potrzeby postępowań sądowych i administracyjnych
 • doświadczeniem zawodowym, a także praktyczną wiedzą, która pozwala im efektywnie wykonywać powierzone zadania

Rzeczoznawcy budowlani, którzy należą do naszego zespołu posiadają specjalności:

 • konstrukcyjno-budowlane
 • mostowe, drogowe i kolejowe
 • instalacyjne
 • telekomunikacyjne
 • bezpieczeństwa przeciwpożarowego

MPEXPERTBUD świadczy usługi na rzecz inwestorów indywidualnych, przedsiębiorstw i podmiotów publicznych. Zakres wykonywanych przez nas zleceń obejmuje wszystkie rodzaje obiektów:

 • budynki mieszkalne, jednorodzinne oraz wielorodzinne
 • domki letniskowe
 • budynki przemysłowe
 • budynki specjalne

Rzetelne ekspertyzy budowlane stanowią gwarancję bezpieczeństwa inwestycji

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane, dzięki wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmowi swoich ekspertów zapewnia jakość, a także dostosowanie się do potrzeb każdego Klienta. Rzetelnie i fachowo przeprowadzimy ekspertyzy budowlane wszelkich obiektów oraz inwestycji, zlokalizowanych w Katowicach oraz na przyległych obszarach. Oferujemy dojazd również na budowy realizowane na trudnych terenach.

Kompleksowo podchodzimy do powierzonych nam zadań. Charakteryzuje nas również podmiotowe podejście do każdego Klienta, rzetelne przeprowadzenie ekspertyzy budowlanej, inwentaryzacji obiektu czy okresowego przeglądu budynku, bez względu na wartość danej inwestycji.

Poszukując zaufanego, profesjonalnego i rzetelnego rzeczoznawcy budowlanego w Katowicach oraz w okolicach aglomeracji katowickiej, warto skontaktować się z firmą MPEXPERTBUD. Zapraszamy inwestorów z Katowic do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także za pomocą formularza kontaktowego, jaki znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: