Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Łódź

Rzetelna, dokładna ekspertyza budowlana? Jeżeli szukają Państwo zespołu doświadczonych ekspertów, nie mogli Państwo trafić lepiej! MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to grono niezawodnych fachowców z uprawnieniami i kwalifikacjami, którzy wykonają dla Państwa szczegółową ekspertyzę techniczną lub opinię w zakresie budownictwa.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasza firma z powodzeniem działa w Łodzi. Oferujemy między innymi takie usługi, jak:

  • Fachowa analiza stanu technicznego budynku lub jego wybranych elementów;
  • Profesjonalna inwentaryzacja zarówno stanu technicznego, jak i istniejących w obiekcie uszkodzeń;
  • Szczegółowa analiza zjawisk, które zachodzą w trakcie budowy lub użytkowania budynku;
  • Badania laboratoryjne lub in-situ dotyczące poszczególnych elementów lub materiałów;
  • Przedstawienie wniosków i propozycji poprawy stanu technicznego obiektu.

Zakres ekspertyzy odpowiada wymaganiom klienta oraz zależy od charakterystyki obiektu. W MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane dostarczamy szczegółową wiedzę wraz z niezbędnymi informacjami oraz danymi, a także klarownie sformułowanymi zaleceniami oraz wnioskami.

Dbając o jakość ekspertyz budowlanych, zatrudniamy ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz odpowiednimi uprawnieniami rzeczoznawcy budowlanego. Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów związanych z różnymi dziedzinami budownictwa, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu kompleksowe ekspertyzy budowlane i fachowe podejście bez względu na rodzaj obiektu.

Dla nas bezpieczeństwo jest najwyższą wartością, dlatego przy każdym opracowaniu kładziemy szczególną wagę na dokładność i fachowość analizy – zespół doświadczonych specjalistów z MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane jest w stanie szybko rozwiać wszelkie wątpliwości. W celu uzyskania jasnych i pewnych wniosków wykonujemy fachowe badania z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury odpowiadającej wymaganiom normowym.

Jeśli liczą Państwo na niezawodną analizę, rzeczoznawca budowlany z MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to doskonały wybór! Jesteśmy wszechstronną firmą zatrudniającą wykwalifikowanych ekspertów w specjalnościach: konstrukcyjno-budowlanej, drogowej, mostowej, kolejowej, instalacyjnej, telekomunikacyjnej oraz ppoż.

Jeśli szukają Państwo fachowego rzeczoznawcy budowlanego, zapraszamy! Łódź jest jednym z miast, na których MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane skupia się szczególnie. Współpracujemy nie tylko z firmami budowlanymi, ale też osobami prywatnymi. Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: