Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Szczecin

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

MPEXPERTBUD EKSPERTYZY BUDOWLANE PAWEŁ MATUSZ została stworzona, aby rzucać wyzwania zastanemu porządkowi wykonawczemu i nadzorczemu w budownictwie. Głęboko wierzymy, że budownictwo jest kwintesencją rzemiosła budowlanego, precyzji wykonania, odpowiedzialności inżynierskiej oraz wszelkiej staranności.

Sensem naszej działalności jest pełne przekonanie, że każdy Klient zasługuje na starannie i przede wszystkim bezpiecznie wykonane roboty budowlane, które zgodnie z ich jakością są sprawiedliwie i uczciwie rozliczone.

Jesteśmy z pełną odpowiedzialnością przekonani, że każdy Inwestor chce zapłacić za budynek w pełni funkcjonalny, a przede wszystkim energooszczędny, zdrowy i bezpieczny.

Nawiązując z Nami współpracę stajesz się Naszym partnerem. Nasz zespół wykorzystując pełnię swojej wiedzy i doświadczenia dba o Ciebie. Rozwiązujemy Twój problem tak, jak gdyby był Naszym problemem. Zawsze wybieramy rozwiązywania najkorzystniejsze finansowo i technicznie dla Ciebie.

MPEXPERTBUD – PEWNOŚĆ – DOŚWIADCZENIE – WIEDZA – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Podczas budowy domu lub innego obiektu, jego konstrukcja budowlana, a także zastosowane do budowy materiały, jak również wiele innych obszarów, jakie znajdują się w zakresie budownictwa, nierzadko wymaga profesjonalnej konsultacji lub porady. Wszystkich inwestorów z terenu Szczecina i okolic, którzy poszukują zaufanego oraz wykwalifikowanego rzeczoznawcy budowlanego firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

  • przeprowadzanie pełnych analiz stanu technicznego obiektu lub jego wybranych elementów
  • wykonywanie inwentaryzacji uszkodzeń, jakie istnieją w budynku
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji i oceny zjawisk oraz procesów, jakie mają miejsce w trakcie budowy czy użytkowania obiektu
  • prowadzenie badań laboratoryjnych i badań polowych czyli in-situ poszczególnych materiałów czy elementów
  • sporządzanie listy zaleceń, jakie dotyczą napraw stwierdzonych wad i uszkodzeń (pęknięć, rys czy zawilgocenia)

Ekspertyzy budowlane,  które wykonuje firma MPEXPERTBUD obejmują zestaw dokładnie opracowanych oraz koniecznych danych, jakie zostają przez nas przygotowane na podstawie uprzednio wskazanych celów i zakresu prac. W konsekwencji przedstawiamy szczegółowe wnioski oraz niezbędne do wprowadzenia zalecenia.

Eksperci, którzy pracują w firmie MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to wysokiej klasy specjaliści. Posiadają wymagane oraz niezbędne uprawnienia w zakresie rzeczoznawstwa budowlanego, jak też dysponują upoważnieniami do opracowywania ekspertyz budowlanych na potrzeby postępowań sądowych i administracyjnych. Dysponują szeroką wiedzą praktyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Zespół rzeczoznawców budowlanych firmy MPEXPERTBUD to profesjonaliści o specjalnościach:

  • konstrukcyjno-budowlanych
  • mostowych, drogowych i kolejowych
  • instalacyjnych
  • telekomunikacyjnych
  • bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Nasza firma wykonuje usługi na zlecenia inwestorów indywidualnych, jak też przedsiębiorstw i podmiotów publicznych, natomiast zakres tych zleceń obejmuje wszystkie typów obiektów, a zatem między innymi budynki mieszkalne (jednorodzinne i wielorodzinne), domki letniskowe, budynki przemysłowe, czy magazynowe, a także specjalne obiekty budowlane.

Ekspertyzy budowlane Szczecin to jakość i wiedza poparta doświadczeniem.

W firmie MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane najważniejsza jest jakość, charakteryzuje nas indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, bez względu na wielkość inwestycji.

Wszystkim mieszkańcom Szczecina i okolicznych miejscowości proponujemy przeprowadzenie rzetelnych i fachowych ekspertyz budowlanych obiektów i inwestycji. Oferujemy również dojazd do inwestycji, jakie zlokalizowane są na trudno dostępnych terenach.

Wybór naszej firmy to gwarancja, iż każde zlecenie, dotyczące przeprowadzenia fachowej ekspertyzy budowlanej czy inwentaryzacji obiektu i przeglądu okresowego budynku zostanie potraktowane indywidualnie i kompleksowo. Nie ma przy tym znaczenia wartość tej inwestycji, nie jest także przeszkodą jej lokalizacja w miejscu utrudniającym dojazd.

Każdego, kto poszukuje rzeczoznawcy budowlanego z obszaru Szczecina lub jego okolic, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, jak również za pomocą krótkiego formularza kontaktowego, jaki znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt. Zapraszamy!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Zaufali nam również: