Ekspertyzy budowlane
rzeczoznawca budowlany
Szczecin

Ekspertyzy budowlane to moja specjalność! Jeśli szukają Państwo specjalistycznej firmy z doświadczeniem, jestem do Państwa dyspozycji! Dla mnie konstrukcje budowlane nie mają tajemnic. Moja firma wykona dla Państwa rzetelną, fachową opinię techniczną lub ekspertyzę budowlaną.

Zapytaj o ofertę

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Podczas budowy domu lub innego obiektu, jego konstrukcja budowlana, a także zastosowane do budowy materiały, jak również wiele innych obszarów, jakie znajdują się w zakresie budownictwa, nierzadko wymaga profesjonalnej konsultacji lub porady. Wszystkich inwestorów z terenu Szczecina i okolic, którzy poszukują zaufanego oraz wykwalifikowanego rzeczoznawcy budowlanego firma MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane zaprasza do skorzystania ze swoich usług.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi:

  • przeprowadzanie pełnych analiz stanu technicznego obiektu lub jego wybranych elementów
  • wykonywanie inwentaryzacji uszkodzeń, jakie istnieją w budynku
  • prowadzenie kompleksowej dokumentacji i oceny zjawisk oraz procesów, jakie mają miejsce w trakcie budowy czy użytkowania obiektu
  • prowadzenie badań laboratoryjnych i badań polowych czyli in-situ poszczególnych materiałów czy elementów
  • sporządzanie listy zaleceń, jakie dotyczą napraw stwierdzonych wad i uszkodzeń (pęknięć, rys czy zawilgocenia)

Ekspertyzy budowlane,  które wykonuje firma MPEXPERTBUD obejmują zestaw dokładnie opracowanych oraz koniecznych danych, jakie zostają przez nas przygotowane na podstawie uprzednio wskazanych celów i zakresu prac. W konsekwencji przedstawiamy szczegółowe wnioski oraz niezbędne do wprowadzenia zalecenia.

Eksperci, którzy pracują w firmie MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane to wysokiej klasy specjaliści. Posiadają wymagane oraz niezbędne uprawnienia w zakresie rzeczoznawstwa budowlanego, jak też dysponują upoważnieniami do opracowywania ekspertyz budowlanych na potrzeby postępowań sądowych i administracyjnych. Dysponują szeroką wiedzą praktyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Zespół rzeczoznawców budowlanych firmy MPEXPERTBUD to profesjonaliści o specjalnościach:

  • konstrukcyjno-budowlanych
  • mostowych, drogowych i kolejowych
  • instalacyjnych
  • telekomunikacyjnych
  • bezpieczeństwa przeciwpożarowego

Nasza firma wykonuje usługi na zlecenia inwestorów indywidualnych, jak też przedsiębiorstw i podmiotów publicznych, natomiast zakres tych zleceń obejmuje wszystkie typów obiektów, a zatem między innymi budynki mieszkalne (jednorodzinne i wielorodzinne), domki letniskowe, budynki przemysłowe, czy magazynowe, a także specjalne obiekty budowlane.

Ekspertyzy budowlane Szczecin to jakość i wiedza poparta doświadczeniem.

W firmie MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane najważniejsza jest jakość, charakteryzuje nas indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, bez względu na wielkość inwestycji.

Wszystkim mieszkańcom Szczecina i okolicznych miejscowości proponujemy przeprowadzenie rzetelnych i fachowych ekspertyz budowlanych obiektów i inwestycji. Oferujemy również dojazd do inwestycji, jakie zlokalizowane są na trudno dostępnych terenach.

Wybór naszej firmy to gwarancja, iż każde zlecenie, dotyczące przeprowadzenia fachowej ekspertyzy budowlanej czy inwentaryzacji obiektu i przeglądu okresowego budynku zostanie potraktowane indywidualnie i kompleksowo. Nie ma przy tym znaczenia wartość tej inwestycji, nie jest także przeszkodą jej lokalizacja w miejscu utrudniającym dojazd.

Każdego, kto poszukuje rzeczoznawcy budowlanego z obszaru Szczecina lub jego okolic, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, jak również za pomocą krótkiego formularza kontaktowego, jaki znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt. Zapraszamy!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji

Skontaktuj się z nami

Zaufali nam również: